facebook

ZSOiZ Ciężkowice

Zaproszenie na Dni Otwarte w ZSOiZ w Ciężkowicach

Serdecznie zapraszamy gimnazjalistów, nauczycieli oraz wszystkich zainteresowanych na coroczne Dni Otwarte Szkoły im.  I. J. Paderewskiego w Ciężkowicach, które odbędą się 26 i 27 kwietnia 2017 r. (środa, czwartek).

 

Akcja honorowego krwiodawstwa 2017

22 marca 2017r na hali widowiskowo-sportowej odbyła się kolejna akcja honorowego krwiodawstwa organizowana przez Szkolny Klub Honorowych Dawców Krwi działający przy naszej szkole. Krew oddało 42 osoby co stanowi 18,9 litra. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom za udział. Już teraz zapraszamy na kolejną akcję. Więcej zdjęć w galerii...

Etap Okręgowy IX Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej


10 stycznia 2017r. uczennice klasy III i II Technikum Hotelarskiego - Karolina Truchan i Weronika Rozpara wzięły udział w etapie Okręgowym IX Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej, która odbyła się w Krakowie.

Karolina Truchan zakwalifikowała się do etapu Centralnego, który odbędzie się od 3-6 kwietnia w Kołobrzegu.
Gratulujemy!!! Trzymamy kciuki!!!  Zobacz więcej zdjęć w galerii...

Olimpiada wiedzy o ubezpieczeniach społecznych 2017

Dnia 14 marca 2017r uczennice: Wirginia Iżykowska, Magdalena Łaś i Karolina Truchan godnie reprezentowały naszą szkołę podczas etapu wojewódzkiego olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” realizowanej w ramach projektu edukacyjnego „Lekcje z ZUS”. Do etapu wojewódzkiego dziewczyny  zakwalifikowały się po eliminacjach szkolnych, które odbyły się w listopadzie i znalazły się w gronie 20 najlepszych reprezentacji szkół województwa małopolskiego. Tegoroczna edycja olimpiady miała miejsce w Muzeum Armii Krajowej w Krakowie. Po zmaganiach z testem wiedzy o ubezpieczeniach społecznych organizatorzy zapewnili uczestnikom możliwość darmowego zwiedzania Muzeum. Tutaj więcej zdjęć.

Nowe filmy z Nocy Naukowców 2016 i konkursu Dzikie Smaki 2017

Zapraszamy do obejrzenia nagranych i niedawno zmontowanych przez naszych uczniów filmów z Nocy Naukowców 2016 i konkursu kulinarnego "Dzikie Smaki" 2017.

 

Mistrzostwa Powiatu Tarnowskiego w Piłce Siatkowej Chłopców 2017

 W dniu 16 marca 2017r. w ZSOiZ w Ciężkowicach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Tarnowskiego w Piłce Siatkowej Chłopców. Nasza reprezentacja w składzie: Michał Wróbel, Jakub Gucwa, Dariusz Mucha, Bartłomiej Steczyński, Tomasz Haraf, Dawid Gąsior, Bartłomiej Pilch i Paweł Gaborek zajęli zaszczytne II miejsce. Gratulujemy osiągniętego wyniku i dziękujemy za wspaniała walkę o mistrzostwo.

Tuesday the 28th. Joomla 2.5 Templates. ZSOiZ Ciężkowice
Copyright 2012

©