facebook

ZSOiZ Ciężkowice

Przegląd Zespołów Kolędniczych 2015

22 stycznia uczniowie naszej szkoły z klas: terapeuta zajęciowy, liceum oraz technikum wraz z pensjonariuszami Domu Pomocy Społecznej w Karwodrzy uczestniczyli w XXI Małopolskim Przeglądzie Zespołów Kolędniczych, który odbywał się w Tuchowie. Obejrzyj zdjęcia w galerii...

Ogólnopolska Olimpiada Tematyczna

14 stycznia 2015 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w rejonowych rozgrywkach Ogólnopolskiej Olimpiady Tematycznej "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego…”. Miło nam poinformować, że trójka naszych uczestników zajęła kolejno I (Szymon Krok), II (Marlena Maniak) oraz V miejsce (Szymon Burmus) i zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego. Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów !!!

Paczka Świąteczna

Uczniowie ze Szkolnego Klubu Przedsiębiorczości przygotowali paczkę świąteczną i jak co roku w okresie przedświątecznym przekazali ją wraz z życzeniami bożonarodzeniowymi starszej mieszkance gminy Ciężkowice.

Lekcja o ubezpieczeniach społecznych

lekcja z zus 2014Dnia 16 grudnia uczniowie należący do Szkolnego Klubu Przedsiębiorczości uczestniczyli w "lekcji z ZUS", której założeniem było przekazanie elementarnej wiedzy o sprawach z którymi zetkną się gdy będą już pracować, czy prowadzić działalność gospodarczą.

W trakcie spotkania uczniowie dowiedzieli się:
--> jakie są podstawy obowiązującego dziś systemu ubezpieczeń społecznych
--> jakie są obowiązki uczestników tego systemu
--> jakie świadczenia przysługują ubezpieczonym

„Lekcje z ZUS” są częścią projektu edukacyjnego MPiPS i ZUS dla szkół ponadgimnazjalnych. Obejrzyj zdjęcia tutaj

Życzenia Świąteczno-Noworoczne


Dyrekcja ZSOiZ w Ciężkowicach z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składa wszystkim nauczycielom, pracownikom, uczniom, rodzicom  oraz sympatykom szkoły najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości i spokoju oraz wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2015.

Akademia Boże Narodzenie 2014

akademia boze nar 2014
Dzisiaj, tj. 19 grudnia 2014 roku odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, którą przygotowała klasa I LO pod kierunkiem p. mgr Ewy Kukułki. Do obejrzenia zdjęcia w galerii...

Thursday the 29th. Joomla 2.5 Templates. ZSOiZ Ciężkowice
Copyright 2012

©