facebook

ZSOiZ Ciężkowice

Olimpiada wiedzy o ubezpieczeniach społecznych 2016

Dnia 29 listopada odbył się w naszej szkole I etap olimpiady pn. „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” realizowanej w ramach projektu edukacyjnego „LEKCJE Z ZUS”.

W olimpiadzie wzięło udział 22 uczniów, którzy mieli za zadanie rozwiązać test wiedzy o ubezpieczeniach społecznych. Spośród uczestników został wyłoniony najlepszy trzyosobowy zespół, który został zgłoszony do etapu wojewódzkiego.

Najwyższą punktację uzyskały uczennice:
1. Iżykowska Wirginia
2. Łaś Magdalena
3. Truchan Karolina
Gratulujemy.
Szkolnym koordynatorem olimpiady jest p. Ewa Truchan

Targi fryzjersko – kosmetyczne w Katowicach

26 listopada uczennice Technikum Usług Fryzjerskich uczestniczyły w targach, które w tym roku odbywały się w Katowicach. Podczas targów zapoznały się nowoczesnymi technikami, technologiami oraz sprzętem fryzjerskim. Nie zabrakło również znanych osób - takich jak Krzysztof Ibisz, który prowadził targi, Rafała Maślaka ambasadora firmy kosmetycznej Semilac,  znanej modelki Natalii Siwiec oraz piosenkarza Michała Szpaka. Fotorelacja w szkolnej galerii...

V edycja ogólnopolskiego konkursu „Interaktywny produkt IT”

Informujemy, że ruszyła V edycja ogólnopolskiego konkursu informatycznego „Interaktywny produkt IT” kierowanego do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Konkurs realizowany jest pod patronatem Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji oraz Polskiego Towarzystwa Informatycznego. Więcej informacji tutaj...

Tradycyjne wróżby Andrzejkowe 2016

 

 

 

24 listopada uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami wzięli udział w zabawie - wróżbach Andrzejkowych.

Czytaj więcej: Tradycyjne wróżby Andrzejkowe 2016

2 miejsce w Powiecie w ramach Licealiady 2016 !

W dniu 24 listopada w Starostwie Powiatowym w Tarnowie odbyło się uroczyste  wręczenie nagród za współzawodnictwo sportowe w roku szkolnym 2015/2016.

Nasza szkoła zajęła 2 miejsce w Powiecie. Dyplom gratulacyjny, okazały puchar i medale z rąk: starosty Romana Łucarza, wicestarosty Zbigniewa Karcińskiego, etatowego członka Zarządu Powiatu Jacka Hydymy i przewodniczącego Rady Powiatu Pawła Smolenia odebrali w imieniu szkoły: Aneta Musiał z kl. IV TUF - najlepsza zawodniczka, Michał Wróbel z kl. III LO - najlepszy sportowiec oraz dyrektor szkoły Andrzej Burnus.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Zdjęcia dyplomu w większym formacie i rozdanie nagród tutaj...

Brązowe medale dla nauczycieli


Z wielką przyjemnością informujemy, że w dniu 23 listopada 2016r dwóch pracowników naszej szkoły: pani mgr Aneta Ramian i pani mgr inż. Jolanta Mastalska zostały odznaczone brązowymi medalami "Za Długoletnią Służbę".

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej.

 

Tuesday the 6th. Joomla 2.5 Templates. ZSOiZ Ciężkowice
Copyright 2012

©