facebook

ZSOiZ Ciężkowice

Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym

W dniu 25 listopada 2015r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym Szkół Ponadgimnazjalnych w Żabnie. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny: dziewcząt w składzie Aneta Rojek, Anna Kras i Kinga Nowak oraz chłopców: Krzysztof Kukulski i Sylwester Kruszak.

Zespół dziewcząt bez większego trudu awansował do finału turnieju. Tam jednak nasze zawodniczki uległy drużynie z Zakliczyna i musiały zadowolić się srebrnymi medalami.

Nadspodziewanie słabo turniej rozpoczęli chłopcy, którzy w pierwszym meczu przegrali z drużyną z Ryglic. Jednak dalsze zwycięstwa nad zespołami z Tuchowa i Wojnicza sprawiły, że nasi zawodnicy ukończyli swoje zmagania na trzecim miejscu. Serdecznie gratulujemy!

Wyjazd fryzjerek na Targi Fryzjerskie

 

 

W minioną sobotę 21 listopada uczennice klas fryzjerskich uczestniczyły w Targach Fryzjersko- Kosmetycznych, które odbyły się w Hali Targowej Expo - Silesia w Sosnowcu.

Czytaj więcej: Wyjazd fryzjerek na Targi Fryzjerskie

Stypendia Prezesa Rady Ministrów 2015

Miło nam poinformować, że stypendia Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2015/2016 otrzymali: Łukasz Wolski oraz Aleksandra Burnus. Kliknij na dyplom aby powiększyć.

Wizyta szkoły partnerskiej z Kuzniecowska na Ukrainie

W dniach 16 – 18 listopada 2015r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. I. J. Paderewskiego gościliśmy grupę uczniów wraz z panią dyrektor Nadią Horbachyk  i opiekunami. Grupa z Gimnazjum w Kuzniecowsku na Ukrainie przybyła do naszej szkoły na X Jubileuszowy Dzień Patrona Szkoły w ramach wymiany szkół partnerskich.

Czytaj więcej: Wizyta szkoły partnerskiej z Kuzniecowska na Ukrainie

Etap szkolny konkursu wiedzy o ubezpieczeniach społecznych

Dnia 16 listopada odbył się w naszej szkole I etap konkursu pn. „Możesz wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” w ramach projektu edukacyjnego „LEKCJE Z ZUS”.

W konkursie wzięło udział 17 uczniów, którzy mieli za zadanie napisać test składający się z 20 pytań wielokrotnego wyboru obejmujący zakres wiedzy o ubezpieczeniach społecznych. Spośród uczestników został wyłoniony trzyosobowy zespół, który został zgłoszony do etapu wojewódzkiego.
Najwyższą punktację uzyskały uczennice:
1.    Kiełbasa Barbara kl. IV TF – 18pkt
2.    Burnus Aleksandra kl. III TŻiUG – 17pkt
3.    Łucka Karolina kl. II LO – 16pkt
Szkolnym koordynatorem konkursu jest p. Ewa Truchan.

Dzień Patrona Szkoły 2015

18 listopada 2015 roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Patrona - Ignacego Jana Paderewskiego. W uroczystości oprócz społeczności szkolnej wzięli udział zaproszeni goście - m. in. przedstawiciele władz powiatu, miasta, sponsorzy oraz uczniowie klas gimnazjalnych z ościennych miejscowości wraz z nauczycielami. Odbyła się uroczysta akademia z występem młodzieży, ślubowanie uczniów klas pierwszych, występy gości z Ukrainy, wręczono także nagrody dla uczniów z najwyższą średnią ocen. Na koniec wystąpiła grupa Happysad.

Do obejrzenia zdjęcia w naszej galerii... oraz relacje na stronie tarnowska.tv

Saturday the 28th. Joomla 2.5 Templates. ZSOiZ Ciężkowice
Copyright 2012

©